ویکی‌پدیا:یوکله‌مه: نوسخه‌لر آراسینداکی فرق

هئچ بیر دییشدیر خلاصه‌سی
بدون خلاصۀ ویرایش
بدون خلاصۀ ویرایش
 
'''{{درشت|مهم:}} نه یوکله‌مک ایستییرسینیز؟ زحمت اولماسا، تفررواتلاری دقتله و ویجدانلا سئچین و اویغون 'گزینه‌نی اینتیخاب ائدین. '' '
* '''[//commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Special:UploadWizard&campaign=fa&setlang=fa بو تامامیله منیم اؤز ایشیم‌دیر و منیم‌دیر]''' — خود، طراح یا عکاس اصلی‌اش بوده‌ام و به‌تنهایی ایجادش کرده‌ام، ''به هیچ وجه'' کار دیگران نیست و نمی‌تواند اثر شخص دیگری محسوب شود. ( یعنی بو کپی نیست،دئیل، ازاینتئرنئت‌ده اینترنتگؤتورمه پیدایش نکرده‌اممیشم و شاملباشقالارینین اثرایشلری و هنریاثرلرین دیگراناحاطه نیستائتمیر)
*:به‌طور پیش‌فرض، این تصاویر در [[انبار ویکی‌مدیا|ویکی‌انبار]] بارگذاری می‌شوند تا در دیگر ویکی‌پدیاها هم قابل استفاده باشند؛ اما شما می‌توانید از [[ویژه:بارگذاری پرونده]] تصویر را فقط در ویکی‌پدیای فارسی بارگذاری کنید. تصاویر آزادی که فقط در ویکی‌پدیای فارسی بارگذاری شوند، بعداً به ویکی‌انبار منتقل خواهند شد.
* '''[[ویکی‌پدیا:بارگذاری/محتوای غیرآزاد|جلد آلبوم، کتاب، دی‌وی‌دی، تصاویر غیرآزاد، نشان (لوگو) تجاری، نمونهٔ صوتی، و هر محتوای دیگری که حق تکثیر دارد]]''' — برای ''استفادهٔ منصفانه''، در صورتی که اطمینان کسب کردید امکان استفاده از تصویری آزاد وجود '''ندارد''' (مثلاً کیفیت پایینی از جلد کتاب یا نماد (لوگو) ی شرکتی است و برای معرفی در مقالهٔ همان موضوع به کار می‌رود. تصویر آزادی نیز در ویکی‌انبار وجود ندارد)