ویکی‌پدیا:یوکله‌مه: نوسخه‌لر آراسینداکی فرق

هئچ بیر دییشدیر خلاصه‌سی
بدون خلاصۀ ویرایش
بدون خلاصۀ ویرایش
* '''[//commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Special:UploadWizard&campaign=fa&setlang=fa بو تامامیله منیم اؤز ایشیم‌دیر و منیم‌دیر]''' — خود، طراح یا عکاس اصلی‌اش بوده‌ام و به‌تنهایی ایجادش کرده‌ام، ''به هیچ وجه'' کار دیگران نیست و نمی‌تواند اثر شخص دیگری محسوب شود. یعنی بو کپی دئیل، اینتئرنئت‌ده گؤتورمه میشم و باشقالارینین ایشلری و اثرلرین احاطه ائتمیر)
*:به‌طور پیش‌فرض، این تصاویر در [[انبار ویکی‌مدیا|ویکی‌انبار]] بارگذاری می‌شوند تا در دیگر ویکی‌پدیاها هم قابل استفاده باشند؛ اما شما می‌توانید از [[ویژه:بارگذاری پرونده]] تصویر را فقط در ویکی‌پدیای فارسی بارگذاری کنید. تصاویر آزادی که فقط در ویکی‌پدیای فارسی بارگذاری شوند، بعداً به ویکی‌انبار منتقل خواهند شد.
* '''[[ویکی‌پدیا:بارگذاری/محتوای غیرآزاد|جلدآلبوم آلبوم،اؤرتویو، کتاب،کیتاب، دی‌وی‌دی،دی‌وی‌‌دی، تصاویرپول‌سوز غیرآزاد،شکیللر، نشانتیجارت (لوگو)لوگوسو، تجاری،سس نمونهٔ صوتی،نومونه‌سی و هردیگر محتوایمؤلف دیگریحقوقلاری کهایله حققورونان تکثیرمزمونار دارد-]]''' — برای ''استفادهٔ منصفانه''، در صورتی که اطمینان کسب کردید امکان استفاده از تصویری آزاد وجود '''ندارد''' (مثلاً کیفیت پایینی از جلد کتاب یا نماد (لوگو) ی شرکتی است و برای معرفی در مقالهٔ همان موضوع به کار می‌رود. تصویر آزادی نیز در ویکی‌انبار وجود ندارد)
* '''اثر منیم ''دئیل'' و من اونو یاراتمادیم '' ''''، آن را از اینترنت، تکه‌ای از فیلم یا آلبوم شخصی با منبع نامشخص پیدا کرده‌ام یا مجوز آزاد و مشخصی ندارد و شامل شرایط فوق '''نیست''':
*: '''{{قلم رنگ|قرمز|خاهیش ائدیرم یوکله‌مه‌ین.}}'''